Widok szczegółowy

Bieżnia T1 PLATINUM York

Bieżnia T1 PLATINUM York

[T1 Platinum]
4.269,00 zł
ilość:

OPIS:


Elektryczna bieżnia do biegania York Fitness z silnikiem o mocy 3,0 KM i systemem wydajnej amortyzacji. Wygodny system składania oraz rolki transportowe ułatwiają korzystanie z urządzenia w warunkach domowych.

Regulacja prędkości do 18 km/h i kąta nachylenia do 12% z szybkimi ustawieniami bezpośrednimi pozwalają precyzyjnie dostosować bieg do stopnia zaawansowania użytkownika albo planu treningowego.

Bieżnia dokonuje pomiaru pulsu podczas biegania za pomocą dotykowych sensorów na uchwytach albo telemetrycznego pasa. Rejestrowane wartości wyświetla komputer. informuje on także o czasie ćwiczeń, prędkości, przebytym dystansie i spalonych kaloriach. Ponadto komputer posiada funkcjonalne programy treningowe, które dodatkowo motywują do działania i sprawiają, że osiągane wyniki będą coraz lepsze.SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Wymiary pasa 134x48 cm
Kąt nachylenia 0-12% regulowany elektronicznie
Prędkość 1-18 km/h
Silnik 3 KM
Wymiary 170x78x140 cm
Wymiary po złożeniu 101x78x154 cm
Waga 78 kg
Max.waga Użytkownika 110 kg
Rolki transportowe 4
Wspomaganie składania/rozkładania Tak
Klucz bezpieczeństwa Tak
System amortyzacji Tak
Wyświetlacz LCD Czas, Prędkość, Dystans, Spalone kalorie, Tętno, Kąt nachylenia
Programy treningowe manualny, celowy zorientowany na czas, dystans, kalorie, 9 predefiniowanych, 3 sterowane tętnem, 2 użytkownika
Programy użytkownika Dostępny dla nieograniczonej liczby użytkowników
Pomiar pulsu Dotykowe sensory - pas telemetryczny
Inne Uchwyt na urządzenia mobilne, 2 pojemniki na bidon, głośniki i port audio, nawiew
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.