Widok szczegółowy

Bieżnia RC01 DUAL BH Fitness

Bieżnia RC01 DUAL BH Fitness

[RC01DUAL]
4.990,00 zł4.490,00 zł
ilość:

OPIS:

Bieżnia treningowa RC01 Dual G6162 BH Fitness Nowoczesna i dobrze wyposażona bieżnia BH Fitness z komputerem przystosowanym do obsługi zestawu Dual Kit. Ustawiona w mieszkaniu lub domowej siłowni umożliwia regularne prowadzenie treningów biegowych na wysokim poziomie. Bieżnia RC01 Dual posiada pas biegowy Running Tech amortyzowany dwoma systemami, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort biegu. Szeroki zakres programów treningowych zapewnia dużą wszechstronność w wybieraniu najlepszych form ćwiczeń. Zarządzanie komputerem jest intuicyjne, zmianę ustawień prędkości i kąta nachylenia ułatwiają przyciski szybkiej regulacji na poręczach - żeby dokonać zmiany nie trzeba zakłócać rytmu biegu. Komputer obsługuje telemetryczny system pomiaru pulsu. Bieżnia BH Fitness RC01 Dual ma atrakcyjne wyposażenie dodatkowe. Podczas intensywnych treningów przyjemne chłodzenie zapewnia nawiew, głośniki oraz możliwość podłączenia mp3 pozwalają na bieganie w rytm ulubionej muzyki.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Wymiary pasa 135x45 cm
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-18 km/h
Silnik 2,75 KM DC / 1,5KM DC
Amortyzacja Smart Konik + Flex System
Kółka transportowe Tak
Wymiary 178x78x144 cm
Waga 88 kg
Max.waga Użytkownika 130 kg
Wyświetlacz 6,8” LCD z niebieskim podświetleniem
Programy treningowe 12
Program Użytkownika Tak
Program HRC Tak
Body Fat Puls Tak
Przyciski szybkiego wyboru prędkości Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Puls Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, Telemetryczny system pomiaru pulsu, Fale radiowe (Opaska w zestawie), Bluetooth Smart (opaska dodatkowo)
Inne 2 uchwyty na bidon, Głośniki, Możliwość podłączenia MP3, Nawiew
Gwarancja domowa 2 lata
TECHNOLOGIE:

 

Dual Kit

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. 

Dual

Ikonka pojawia się przy urządzeniach Dual wyposażonych w Dual Kit tzn. Użytkownik otrzymuje maszynę w wersji i.Concept gotową do użytku ze smartphone lub tabletem i wszystkimi dostepnymi aplikacjami fitness. 

Electric

Elektryczna regulacja kąta nachylenia bieżni

GPtech

Bieżnie z tym znakiem posiadają energooszczędne silniki "Green Power Tech" oraz płytki sterujące zapewniając wydajną pracę przy niskim poborze energii. 

ECO Function

Tryb ECO uruchamia zmianę w oprogramowaniu urządzenia, która zmniejsza zużycie energii o 25% (mierzone przy stałej prędkości i 0 kącie nachylenia).  

WIN or LOSE

Program motywacyjny. Na wyświetlaczu pojawiają się hasła motywacyjne lub w interaktywny program, w którym współzawodniczy się z wirtualnym przeciwnkiem  

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

UPRG

Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe. 

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

BF

Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w orgznizmie

Running Tech

Wyjątkowo szeroka powierzchnia biegowa zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas treningu. Ikonka ta umieszczana jest przy bieżniach, których pas ma szerokość minimum 51cm

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.). 

Przyciski regulacji prędkości

Przyciski regulacji prędkości oraz kąta nachylenia na poręczach

Nawiew

Nawiew

Soft Drop

Soft Drop System. To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżn. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się  

Smart Konik

Bieżnie z serii RC zostały wyposażony w podwójny system amortyzacji powierzchni biegowej, by maksymalnie zredukować ryzyko urazu stawów.

System SmartKonik: Zapewnia dwustopniową, progresywną amortyzację.

Flex System: To dodatkowy system zmniejszający efekt „odbijania” powierzchni biegowej. W połączeniu z systemem SmartKonik zapewnia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo.


 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.