Widok szczegółowy

Bieżnia PARAGON 5S Horizon

Bieżnia PARAGON 5S Horizon

[PARAGON 6]
7.490,00 zł5.990,00 zł
ilość:

OPIS:

Paragon 5 to masywne, stabilne i niezawodne urządzenie, z którym łatwo osiągać będziesz swoje kolejne cele treningowe. Bieżnia treningowa do biegania Horizon to komfort ćwiczeń i ich skuteczność. Zarządzanie funkcjami urządzenia i programami podczas treningu jest intuicyjne i proste. Panel komputera z dużym i czytelnym ekranem jest łatwy w obsłudze. Przyciski szybkiej regulacji kąta nachylenia i prędkości na poręczach pozwalają dużo wygodniej zwolnić do truchtu lub przyspieszyć. Bieżnia jest doskonale przystosowana do pracy w domu. Możliwość składania z systemem wspomagania Up&Move pozwala cicho i bezpiecznie rozkładać i składać urządzenie. Mocna i masywna konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo, a system amortyzacji VCS dba o stawy i oddaje w najbardziej naturalny sposób energię powstałą podczas stawiania stopy na pasie biegowym. VCS – Variable Cushioning System – to system amortyzacji stosowany w bieżniach Horizon Fitness dbający o stawy i plecy użytkownika. Działa podobnie do podeszwy wysokiej jakości butów sportowych tzn. najbardziej miękko jest pod piętą, która jako pierwsza jest stawiana podczas biegania, potem nieco twardziej jest w środkowej części stopy i najtwardziej pod palcami. Podobnie zachowuje się system VCS. Właśnie różnie amortyzowane strefy biegowe (8 rolek o różnej sprężystości poukładanych w różnych miejscach bieżni), oddaje w najbardziej naturalny sposób energię powstałą podczas stawiania stopy na pasie bieżni. Oprogramowanie Passport wykorzystywane podczas treningu na urządzeniu fitness kompatybilnym z systemem umożliwia odbywanie wirtualnych wycieczek po ciekawych trasach np. Alpach Szwajcarskich, nabrzeżach Wenecji, wybrzeżu Pacyfiku i wielu innych. Bezprzewodowe urządzenie Passport Box otwiera dostęp do pakietu różnych tras, jest to swego rodzaju fitnessowy second life. Przeniesienie się za pośrednictwem monitora lub kina domowego w atrakcyjne rejony świata przez urozmaicenie codziennych ćwiczeń stanowi dodatkową motywację do osiągania satysfakcjonujących ćwiczeń.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Wymiary pasa 150x50 cm
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 0,8-20 km/h
Moc Silnika 2,5 KM (1,84 kW) , silnik sterowany cyfrowo
Amortyzacja VCS (Variable Cushioning System)
Grubość pasa 2,2 mmm
Wymiary 203x90x136 cm
Możliwość składania Tak
Wymiary po złożeniu 100x90x180 cm
System opuszczania Up&Move
Waga 103 kg
Max.waga Użytkownika 159 kg
Nawiew Tak
Wyświetlacz 3 okienka LED z niebieskim podświetleniem, Wyświetlacz diodowy profilu okrążenia
Wyświetlane informacje Czas, Dystans, Kąt nachylenia, Prędkość, Kalorie, Puls, Okrążenia, Tempo, Tempo docelowe
Programy 16 Programów: Klasyczne (Manual, Speed Interval, Peak Interval, Mountain Climb, Użytkownik: C1 i C2), Puls (Tempo, Fit Test), Cel dystans (800m, 5km, 10km), Cel Kalorie (100kcal, 300kcal, 500kcal), HRC (HRC Speed, HRC Incline)
Przyciski szybkiego wyboru prędkości i kąta nachylenia Tak
Puls Telemetryczny system pomiaru pulsu oraz czujniki pomiaru pulsu na uchwytach
Rozrywka Dostępne oprogramowania Passport
Dodatkowe informacje Uchwyt na gazetę, Uchwyt na bidon
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.