Widok szczegółowy

Bieżnia ADVENTURE 3 Horizon Fitness DARMOWA WYSYŁKA

Bieżnia ADVENTURE 3 Horizon Fitness DARMOWA WYSYŁKA

[Adventure 3]
5.990,00 zł
ilość:

OPIS:

Osiągniesz cele treningowe szybciej niż Ci się wydaje. Wyświetlacz w kształcie okrążenia sprawi, że będziesz skupiony i zmotywowany, a ViaFit ułatwi przeglądanie postępów po każdym treningu. 3 stopniowy system amortyzacji zapewni maksymalne bezpieczeństwo stawom podczas biegania.
       ENERGYSAVER Po 15 minutach nieaktywności urządzenia Horizon Fitness wyposażone w funkcję Energy Saver przejdą w stan uśpienia, podczas którego urządzenie pobiera mniej energii.
      FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości tradycyjnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.
      JOHNSONDRIVE Napęd sterowany cyfrowo sprawia, że silnik oraz regulacja kąta nachylenia pracują płynnie, bez zrywów. Silniki Johnson pracują przy niewielkich obrotach, co powoduje, że są ciche i się nie przegrzewają, co jest kluczową kwestią dla żywotności urządzeń.
      VARIABLERESPONSE Tak jak w butach sportowych, w bieżniach Horizon zastosowano 3 stopniową amortyzację, by zapewnić odpowiednią ilość sprężystości w każdej fazie kroku. Większa sprężystość z przodu pochłania część uderzenia podczas stawiania stopy, strefa neutralna po środku „przeprowadza Cię” przez krok, natomiast sztywny tył blatu daje oparcie do wykonania kolejnego kroku.
     VIEWfit To możliwość łączenia wybranych urządzeń Horizon Fitness i przesyłania danych dotyczących treningu za pośrednictwem aplikacji fitnessowych. ViaFit ułatwia analizowanie treningu. Nie musisz ręcznie wprowadzać danych do dostępnych programów, ponieważ Twoje urządzenie Horizon Fitness zrobi to za Ciebie. Są dwa sposoby na śledzenie postępów treningowych: możesz obrać cel lub po prostu dołączyć do grona Użytkowników. Wejdź na stronę www.viafitness.com lub pobierz aplikację ViaFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android. Analizowanie danych dotyczących treningu pomaga w utrzymywaniu zdrowia i reżimu treningowego, a dodatkowo możliwość dzielenia się ze znajomymi swoimi osiągnięciami co motywuje do dalszej aktywności.SPECYFIKACJA PRODUKTU:Wymiary pasa 140x51 cm
Kąt nachylenia 0-10%
Prędkość 0,8-18 km/h
Moc Silnika 2KM / 1,47kW (Sterowany cyfrowo)
Amortyzacja (VRC) Variable Respnse Cushioning
Pas 1,6 mm
Wymiary 182x89x138 cm
Możliwość składania TAK
Wymiary po złożeniu 114x89x155 cm
Waga 81 kg
Max.waga Użytkownika 137 kg
Wyświetlacz 5,75" LCD z żółtym podświetleniem Czas, Dystans, Kąt nachylenia, Prędkość, Kalorie, Puls, Profil Programu, Okrążenia
Programy 2 Programów: Klasyczne (Manual, Interwały sterowane prędkością, Peak Interval), Program Dystans (1km, 5km, 10km), Program Kalorie (100kcal, 300kcal, 500kcal), HRC (HRC sterowany prędkością, HRC sterowany kątem nachylenia), Program Użytkownika (C1)
Dodatkowe informacje Tryb oszczędzający energię, Głośniki, Uchwyt na gazetę, Uchwyt na bidon
Puls Telemetryczny system pomiaru, Czujniki pomiaru puslu na uchwytach
Rozrywka Bieżnia kompatybilna z Viewfit, Passport Ready
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.