Widok szczegółowy

Atlas TYTAN 22 HMS

Atlas TYTAN 22 HMS

[TYTAN 22]
645,00 zł
ilość:

OPIS:

TYTAN 22 HMS jest profesjonalnym przyrządem do ćwiczeń w warunkach domowych. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość pełnej regulacji ramion.
Kolejny atut atlasu marki HMS, to małe gabaryty, dzięki czemu sprzęt zajmuje mało miejsca. Bez problemu zmieścimy go w małym mieszkaniu albo w garażu. TYTAN 22 zapewnia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni – tak jak w profesjonalnej siłowni. Produkt został przystosowany zarówno do ćwiczeń z modlitewnikiem lub bez niego. Atlas wykonano z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wysoką stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Przyrząd posiada wygodne siedzisko i oparcie wraz z zagłówkiem. Komfort gwarantuje wytrzymała gąbka oraz nowoczesna tkanina obiciowa o karbonowym wzorze i podwyższonej trwałości. Dzięki temu trening staje się przyjemnością.
Sprzęt pozwala na kształtowanie wszystkich grup mięśni: najszerszych grzbietu, piersiowych, trapezowych, posturalnych, pośladków, przedramion, naramiennych, tricepsu oraz nóg.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Wymiary 115x60x220 cm
Wymiary siedziska 31,5x36 cm
Wymiary oparcia 87x31,5 cm
Dopuszczalne obciążenia Na stos/wyciąg: 45 kg, na wyciąg dolny: 45 kg, na modlitewnik: 30 – 35 kg
Waga 85 kg
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Pełna regulacja ramion Tak
Ćwiczenia Wyciskanie na ławeczce siedząc, wyciskanie na ławeczce leżąc, motylek, przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg, wyciąg dolny, wyciąg górny, modlitewnik
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.