Widok szczegółowy

Atlas G7 Life Fitness

Atlas G7 Life Fitness

[G7]
16.999,00 zł
ilość:

OPIS:

Stacja siłowa Life Fitness G7 to najdoskonalszy, najbardziej rozbudowany, najwszechstronniejszy model siłowni dla domu. G7 gwarantuje olbrzymi wybór ćwiczeń dla każdej grupy wiekowej i stopnia zaawansowania ćwiczących. Technologia zastosowana w G7 wprowadza ogromną różnorodność do treningu oraz wykorzystuje i działa na więcej grup mięśniowych niż robią to inne tego typu urządzenia. G7 oferuje ekskluzywne funkcje pozwalające na stworzenie własnego programu treningowego, śledzenie postępów oraz podążanie za wskazówkami trenera personalnego. Te cechy sprawiają, że każdy użytkownik może zacząć przygodę z maszyną pozostając zmotywowanym. Niezależny układ dwóch stosów obciążeniowych umożliwia ćwiczenia jednej strony ciała lub obu w tym samym czasie. Praktycznie nieograniczona liczba ćwiczeń dzięki rolce regulowanej w 20 pozycjach na każdej kolumnie. Uchwyty do podciągania się ustawione są pod odpowiednim kątem dla poprawnej biomechaniki górnej części ciała. Wbudowana książka z ćwiczeniami pokazuje jak wykonywać ponad 60 ćwiczeń oraz daje możliwość stworzenia własnego programu treningowego i śledzenia jego postępów Łatwa zmiana rodzaju ćwiczenia. Szkolenie zawarte na DVD pozwala na wykonywanie ćwiczeń z przewodnikiem. Wysokiej jakości, trwałe elementy zapewniają długą żywotność maszyny. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na umieszczenie maszyny w rogu pomieszczenia.
Producent zaleca specjalnie dedykowaną, multiregulowaną ławeczkę GADJ (fot. 4 i 5) w cenie 1990 zł netto (również do nabycia oddzielnie).


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Ćwiczenia klatki piersiowej 12
Ćwiczenia ramion/pleców 15
Ćwiczenia bicepsa 5
Ćwiczenia tricepsa 4
Ćwiczenia brzucha 5
Ćwiczenia dolnych części ciała 10
Ćwiczenia funkcjonalne 4
Wymiary 175x187x210 cm
Gwarancja domowa 2 lata

UWAGA:
Cena atlasu zawiera koszt dostawy, wniesienia, montażu oraz uruchomienia.
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.