Widok szczegółowy

Atlas G3 Life Fitness

Atlas G3 Life Fitness

[G3]
6.999,00 zł
ilość:

OPIS:

Wszechstronna maszyna G3 z systemem Cable Motion wykorzystuje linki i rolki, dzięki którym zakres ruchu podczas wykonywania ćwiczeń jest nieograniczony oraz całkowicie naturalny i poprawny biomechanicznie. Dzięki temu trening na maszynie G3 jest łatwym sposobem na zwiększenie równowagi oraz stabilności całego ciała. Praktycznie nieograniczona liczba ćwiczeń na wszystkie główne grupy mięśniowe. Szybsze efekty w krótszym czasie dzięki treningowi w wielu płaszczyznach. Wzmacnia podstawowe mięśnie stabilizujące wykorzystywane w sporcie i codziennych czynnościach. Wysokiej jakości, trwałe elementy zapewniają długą żywotność produktu. Konstrukcja maszyny zapewnia ćwiczenia po naturalnej ścieżce ruchu. Ekonomiczny design, idealny do małych pomieszczeń w domu. Dwie pary rolek zapewniają nieograniczony zakres ruchu. Regulowane oparce zapewnia prawidłową pozycję w każdym ćwiczeniu Opcjonalne akcesoria: Leg Press/Calf Rise, rozszerzenie wagi stosu o 23 kg.
Cena produktu dotyczy WYŁĄCZNIE maszyny G3. Opcjonalnie dołączany Leg Press nie znajduje się w standardowym zestawie i jest sprzedawany jako dodatek w cenie 4900zł brutto.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Ćwiczenia klatki piersiowej 9
Ćwiczenia ramion/pleców 12
Ćwiczenia bicepsa 4
Ćwiczenia tricepsa 3
Ćwiczenia brzucha 2
Ćwiczenia dolnych części ciała 7
Wymiary 203x135x214 cm
Gwarancja domowa 2 lata

UWAGA:
Cena atlasu zawiera koszt dostawy, wniesienia, montażu oraz uruchomienia.
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.