Widok szczegółowy

Atlas G2 Life Fitness

Atlas G2 Life Fitness

[G2]
6.349,00 zł
ilość:

OPIS:

 Stacja siłowa G2 pozwala rozwijać całe ciało na wiele różnych sposobów. Jest łatwa w użyciu i zapewnia biomechanicznie poprawny trening siłowy, a dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca. G2 to urządzenie potrzebne do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów w rozwoju siłowym. System Variable Arc™ pozwala na trening po naturalnej trajektorii ruchu. Trzy zakończenia ramion pozwalają na treningi: butterfly(rozpiętki), row(wiosła) oraz rear deltoid. Ergonomicznie zaprojektowana, tak aby naśladować naturalną ścieżkę ruchu ciała. Łatwa zmiana rodzaju ćwiczenia. Ekonomiczny design, idealny do małych pomieszczeń w domu. Wysokiej jakości, trwałe elementy zapewniające długą żywotność maszyny. Dołączone akcesoria: lat bar - gryf, revolving low row bar - uchwyt do wiosłowania, ankle strap - opaska na kostkę, stos obciążenia (73kg). Opcjonalne akcesoria: Leg Press/Calf Rise, rozszerzenie wagi stosu o 23 kg.
Cena produktu dotyczy WYŁĄCZNIE maszyny G2. Widoczny na drugim zdjęciu, dołączany Leg Press nie znajduje się w standardowym zestawie i jest sprzedawany jako dodatek w cenie 4900zł brutto.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Ćwiczenia klatki piersiowej 5
Ćwiczenia ramion/pleców 8
Ćwiczenia bicepsa 3
Ćwiczenia tricepsa 3
Ćwiczenia brzucha 1
Ćwiczenia dolnych części ciała 7
Wymiary 181x122x211 cm
Gwarancja domowa 2 lata

UWAGA:
Cena atlasu zawiera koszt dostawy, wniesienia, montażu oraz uruchomienia.
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.