Widok szczegółowy

Atlas CYBORG 1 HMS

Atlas CYBORG 1 HMS

1.985,00 zł
ilość:

OPIS:

CYBORG 1 HMS – to profesjonalny przyrząd do ćwiczeń w warunkach domowych. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość zastosowania talerzy olimpijskich lub zwykłych oraz wykorzystany rodzaj obciążenia, tzw. wolny ciężar. Produkt posiada również regulację wysokości położenia sztangi. Kolejny atut atlasu marki HMS, to opcja złożenia ławki, dzięki czemu sprzęt zajmuje mniej miejsca. Na tym nie koniec! Przyrząd oferuje możliwość zmiany położenia ramion. CYBORG 1 zapewnia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni – tak jak w profesjonalnej siłowni. Ławka została przystosowana zarówno do ćwiczeń z modlitewnikiem lub bez niego. Atlas wykonano z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wysoką stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Cyborg posiada wygodne siedzisko z 4 – stopniową regulacją. Komfort gwarantuje wytrzymała gąbka oraz nowoczesna tkanina obiciowa o karbonowym wzorze i podwyższonej trwałości. Dzięki temu trening staje się przyjemnością. Sprzęt pozwala na kształtowanie wszystkich grup mięśni: najszerszych grzbietu, piersiowych, trapezowych, posturalnych, pośladków, przedramion, naramiennych, tricepsu oraz nóg. UWAGA: atlas nie zawiera gryfu i obciążeń.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Wymiary 222x157x206 cm
Wymiary siedziska 30,5x36,5 cm
Wymiary oparcia 88x32 cm
Maksymalne obciążenie 150 kg
Dopuszczalne obciążenia Na stojaki: 150 kg. na prasę do nóg: 45 kg. na modlitewnik: 60 kg.
Waga 69 kg
Maksymalna waga użytkownika 135 kg
Ćwiczenia Wyciskanie na ławeczce siedząc, wyciskanie na ławeczce leżąc, motylek, przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg, wyciąg górny, modlitewnik
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.