Widok szczegółowy

Rower treningowy C 415 York

Rower treningowy C 415 York

[C 415]
1.100,00 zł
ilość:

OPIS:


Model C410 jest wyposażony  magnetyczny system hamowania oraz 3-częściowy mechanizm korbowy, dzięki którym pracuje płynnie i cicho . Opór regulowany jest  elektronicznie w skali 1 - 32, dzięki czemu jego poziom można bardzo dokładnie dopasować do możliwości i preferencji użytkownika, bez względu na to, czy zdecyduje się na lekki, rekreacyjny trening, czy bardziej intensywny wysiłek. Dzięki regulacji siodełka możesz jak najlepiej dopasować jego wysokość i położenie, natomiast rolki transportowe pozwolą Ci w wygodny sposób przesunąć rower. Model C410 daje Ci możliwość wyboru spośród 22 programów treningowych. Możesz skorzystać z programów predefiniowanych, skoncentrowanych na konkretne cele albo sterowane pracą serca. Śledzeniem Twoje tętna zajmują się sensory dotykowe umieszczone na ergonomicznie wyprofilowanej kierownicy. Dzięki nim utrzymasz tętno na odpowiednim poziomie, a tym samym zwiększysz efektywność swojego treningu. Kolejnym udogodnieniem jest czytelny wyświetlacz LCD, który będzie pokazywać najważniejsze parametry treningu, takie jak czas, prędkość, moc i spalone kalorie. Komputer posiada funkcję sygnalizowania przekroczenia maksymalnego tętna, a także pozwoli Ci na wykonanie testu sprawności i przekonanie się na własne oczy, jak szybko robisz postępy.SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Max. waga Użytkownika 150 kg
Waga 28,5 kg
Wymiary 96x48x140 cm
System hamowania Magnetyczny
Zakres obciążenia 1-32 z regulacją elektroniczną
Kierownica Regulowana przez pochylenie
Siedzisko Z regulacją pionową i poziomą
Mechanizm korbowy 3 częściowy z łożyskami
Zasilanie 230V
Kółka transportowe Tak
Stopki poziomujące Tak
Komputer: 1 okno LCD Czas, prędkość liniowa, prędkość obrotowa (obr./min.), dystans, wydatek energetyczny (cal), tętno (ud./min.), moc (Vat)
Sygnalizacja przekroczenia tętna max. Tak
Programy treningowe łącznie 22
Programowanie danych użytkownika 4 użytkowników
Automatyczny dobór stref treningowych tętna 3 strefy
Program manualny Tak
Program predefiniowany 12
Program sterowany tętnem 4
Program użytkownika 1
Program sterowany mocą 10-350 WAT
Pomiar tętna Sensory dotykowe
Test sprawności Tak
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.